Sanilog

Doświadczenie i know-how z ponad 60 lat – to wyróżnia zbiorniki przemysłowe firmy WERIT. Przeznaczone są one do mediów płynnych i w konsystencji pasty, a także specjalnych wypełniaczy – także takich, które są oznaczone jako towar niebezpieczny – i które mają być tymczasowo lub trwale stacjonarnie magazynowane.

Czym charakteryzują się zbiorniki przemysłowe?

Zbiorniki przemysłowe charakteryzują się wysoką jakością materiału i wykończenia, które cenione jest przez różne gałęzie przemysłu, logistyki czy handlu. Znając potrzeby naszych klientów, w asortymencie naszego sklepu, znajdą Państwo najpopularniejsze pojemności wspomnianych zbiorników. Zapewnia to bezpieczne i skuteczne przechowywanie wielu płynnych mediów oraz takich o konsystencji pasty.

Jakie substancje mogę przechowywać w zbiorniku przemysłowym?

Zbiorniki przemysłowe posiadają ogólne zastosowanie do wody czystej, wody opadowej, systemów połączeniowych przemysłowych czy systemów odpływowych. Wysoka odporność zastosowanego przy produkcji materiału pozwala jednak na szerokie zastosowanie zbiorników. W przypadku chęci zastosowania zbiornika do innych płynnych mediów niż te wskazane wcześniej, zachęcamy do kontakt. Na podstawie karty charakterystyki substancji nasi pracownicy będą mogli potwierdzić zdatność do poszczególnych substancji.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium