Sanilog

Nowoczesny design i funkcjonalność – sprawdź nowe odpływy liniowe marki JOMO!

W najnowszych trendach łazienkowych coraz częściej uwzględnia się odpływy liniowe. Prysznic bez brodzika jest elegancki i nowoczesny. Wysoka estetyka jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o tym, że wybieramy odpływ liniowy.

Wysoki wybór produktów pozwala dopasować coś do każdej łazienki. Mało tego, marka JOMO zaprojektowała nowe urządzenia, które jeszcze bardziej zwiększają nasze możliwości. W zależności od tego, na jaki model się zdecydujemy, może być dyskretnym uzupełnieniem wystroju albo efektowną dekoracją.

Odpływy liniowe marki JOMO – doświadczenie, które procentuje.

Z racji tego, że odpływy liniowe stają się coraz popularniejsze, rośnie liczba producentów, którzy decydują się na wypuszczenie na rynek własnych urządzeń. Ponieważ remont łazienki jest kosztowny, czasochłonny i uciążliwy, powinniśmy koncentrować się tylko na tych rozwiązaniach, które spełniają najwyższe wymagania i przez lata będą służyć niezawodnie. Takie też są produkty marki JOMO, wchodzącej w skład grupy Werit. To niemiecki producent, który od wielu lat cieszy się pozytywnymi rekomendacjami. Bazując na przeszło 100-letnim doświadczeniu, firma projektuje nowoczesne rozwiązania, w których technologia i design są starannie przemyślane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium