Sanilog
Opcje przeglądania
Producent
Wysokość

Urządzając własne mieszkanie, warto wybierać takie sprzęty i rozwiązania, które będą się charakteryzowały wysoką jakością wykonania, dzięki czemu posłużą przez wiele lat. W asortymencie prowadzonego przez nas sklepu internetowego znaleźć można bogate wyposażenie sanitarne łazienki, wśród którego znaleźć można stelaże podtynkowe czy systemy odpływowe i nie tylko. Na jakie produkty warto zwrócić uwagę? Sprawdź!

 Osłona przeciwbryzgowa TSR Osłona przeciwbryzgowa TSR
Producent: Werit
Cena brutto: 45,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Zawór spustowy TOP 6 Zawór spustowy TOP 6
Producent: Werit
Cena brutto: 78,00 zł
szt.
zobacz więcej
Biały elektroniczny przycisk do WC E-MOTION Biały elektroniczny przycisk do WC E-MOTION
Producent: Werit
Cena brutto: 2 246,00 zł
szt.
zobacz więcej
E-motion przycisk elektroniczny do WC czarny E-motion przycisk elektroniczny do WC czarny
Producent: Werit
Cena brutto: 2 246,00 zł
szt.
zobacz więcej
Elastyczne przyłącze 3/8 do zaworu SLK i TSR  Elastyczne przyłącze 3/8 do zaworu SLK i TSR
Producent: Werit
Cena brutto: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej
Element sterujący do pisuaru JOMO Element sterujący do pisuaru JOMO
Producent: Werit
Cena brutto: 486,00 zł
szt.
zobacz więcej

Bogaty asortyment sanitarny

Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce, w którym osoby urządzające pomieszczenia sanitarne, znajdą niezbędne wyposażenie łazienki i nie tylko. Wśród oferowanych produktów sanitarnych znaleźć można między innymi systemy odpływowe czy stelaże podtynkowe. Posiadamy również osłony przeciwbryzgowe czy elektroniczne przyciski do toalet, które działają na dotyk.

Niezwykle ważnym elementem wśród produktów sanitarnych jest wspomniany stelaż podtynkowy, bowiem za jego pomocą można ukryć całą instalację w ścianie. Jest to rozwiązanie bardzo popularne, głównie ze względu na walory estetyczne, czyli brak odkrytych rur, a także praktyczne i bezproblemowy montaż. Oferowane przez nas stelaże podtynkowe dostępne są w różnych rozmiarach, a także przeznaczone do wielu sprzętów, takich jak pralka, WC, umywalka, bidet czy pisuar.

Nowoczesny wymiar prysznica

Trendy wnętrzarskie zmieniają się niemalże co sezon, dlatego wyposażenie łazienki, które wybierzemy, może się nieco różnić od tego, które było modne jeszcze kilka lat wcześniej. Jeden z najpopularniejszych trendów łazienkowych obejmuje montaż systemów odpływowych. Prysznic bez brodzika to bardzo eleganckie, a zarazem nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje coraz większe grono zwolenników. Produkty sanitarne, które znaleźć można w naszym asortymencie, pozwalają na montaż takiego prysznica. System odpływowy to konstrukcja, której idea sprowadza się do ustalenia poziomu strefy mokrej na wysokości strefy suchej. Nowoczesny prysznic bez brodzika, a za to z systemem odpływowym pozwala zmaksymalizować przestrzeń kąpielową, bowiem rozwiązanie to umożliwia obudowę strefy prysznicowej kabiną o dowolnych wymiarach.

To tylko niektóre z prezentowanych przez nas produktów sanitarnych. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitym asortymentem. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą Państwu przy wyborze.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium