Sanilog

Komfort powinien być zapewniony w każdych warunkach. W szczególności, jeśli chodzi o tak ważne pomieszczenie, jak łazienka. Korzystanie z toalety jest czynnością, która powinna przebiegać bezproblemowo niezależnie od tego, czy znajduje się ona w prywatnym domu, czy też jest częścią budynku publicznej instytucji lub zakładu pracy. Z tego też względu elementy wyposażenia się w niej znajdujące muszą prezentować odpowiednio wysoką jakość oraz być funkcjonalne. W tym gronie warto wymienić przycisk spłukujący do WC, który powinien łączyć w sobie praktyczne zastosowanie z przyjemnym dla oka wyglądem. Właśnie takie modele znajdą Państwo w naszym asortymencie.

Biały elektroniczny przycisk do WC E-MOTION Biały elektroniczny przycisk do WC E-MOTION
Producent: Werit
Cena brutto: 2 246,00 zł
szt.
zobacz więcej
E-motion przycisk elektroniczny do WC czarny E-motion przycisk elektroniczny do WC czarny
Producent: Werit
Cena brutto: 2 246,00 zł
szt.
zobacz więcej
JOMOTech przycisk do WC Switch biały JOMOTech przycisk do WC Switch biały
Producent: Werit
Cena brutto: 217,00 zł
szt.
zobacz więcej
JOMOTech przycisk do WC Switch chrom połysk JOMOTech przycisk do WC Switch chrom połysk
Producent: Werit
Cena brutto: 303,00 zł
szt.
zobacz więcej
JOMOTech przycisk do WC Switch czarny matowy JOMOTech przycisk do WC Switch czarny matowy
Producent: Werit
Cena brutto: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
JOMOTech przycisk do WC Switch czarny matowy/miedź JOMOTech przycisk do WC Switch czarny matowy/miedź
Producent: Werit
Cena brutto: 299,00 zł 315,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
JOMOTech przycisk do WC Switch Grafit JOMOTech przycisk do WC Switch Grafit
Producent: Werit
Cena brutto: 419,00 zł
szt.
zobacz więcej
JOMOTech przycisk do WC Switch Miedziany JOMOTech przycisk do WC Switch Miedziany
Producent: Werit
Cena brutto: 383,00 zł
szt.
zobacz więcej

Płyty przyciskowe JOMO

Atrakcyjny wygląd pomieszczeń sanitarnych zależy od wielu czynników, choć jednym z nich są niewątpliwie wysokie walory wizualne wykorzystanych elementów wyposażenia. Przycisk do WC wykonany z trwałego i ładnego materiału stanowi wartość dodaną do każdej łazienki. Pragniemy, by każdy z naszych klientów mógł urządzić to niezwykle ważne pomieszczenie według własnych, indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Z tego też względu przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów marki JOMO. Powinna ona zadowolić każdego, kto ceni sobie funkcjonalność oraz estetykę. Przycisk do spłuczki WC podwójny uniwersalny to bardzo często poszukiwany element wyposażenia. Znajdą go Państwo w tej kategorii. Co jeszcze się w niej znalazło?

Duży wybór wariantów płyt przyciskowych

Marka JOMO jest znana z solidności produktów oraz dbałości o ich każdy detal. Czarny przycisk WC Switch czy też model Exclusive 2.0 to standardowe warianty, które to potwierdzają. Wśród naszych propozycji znalazły się także bardziej ozdobne modele jak Exclusive 2.1, Exclusive 2.2, Trend czy też E-Steel. Znajdujące się w naszym asortymencie produkty w zależności od wybranej opcji mogą być wykonane m.in. z tworzywa sztucznego, barwionego szkła czy też stali nierdzewnej. Każdy z dostępnych modeli jest dostępny ponadto w wielu wariantach kolorystycznych, co zwiększa możliwości aranżacyjnych. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze szczegółowymi opisami znajdującymi się przy produktach.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium