Sanilog

Logistyka, handel i przemysł to nasza domena. Klienci zaopatrują się w naszym sklepie w profesjonalne opakowania przemysłowe i systemy do magazynowania oraz transportu, dzięki którym prowadzenie działalności oraz planowanie dystrybucji, staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe. Proponujemy m.in. zbiorniki na olej opałowy o pojemności 1000 i 2000 litrów marki WERIT, która od dziesięcioleci opracowuje najbardziej optymalne rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu.

 Wskaźnik poziomu oleju opałowego  APOLLO Smart Wskaźnik poziomu oleju opałowego APOLLO Smart
Producent: Werit
Cena brutto: 599,90 zł
szt.
zobacz więcej
1004K podstawowe przyłącza do zbiornika oleju 1004K podstawowe przyłącza do zbiornika oleju
Producent: Werit
Cena brutto: 1 220,00 zł
szt.
zobacz więcej
2 zbiorniki olejowe 1002E + zestaw rozszerzony 2 zbiorniki olejowe 1002E + zestaw rozszerzony
Producent: Werit
Cena brutto: 7 868,00 zł
szt.
zobacz więcej
ZASYS do zbiornika olejowego Werit /146K ZASYS do zbiornika olejowego Werit /146K
Producent: Werit
Cena brutto: 599,00 zł
szt.
zobacz więcej

Zbiorniki na olej opałowy – 1000 i 2000 l

Polecane przez nas zbiorniki umożliwiają trwałe i stacjonarne magazynowanie płynnych mediów,w tym takich o konsystencji pasty takich jak olej opałowy i roślinny. Marka WERIT, której jesteśmy dystrybutorem, zdołała wypracować najwyższe standardy i jest ceniona za stosowanie innowacyjnych i uniwersalnych rozwiązań dla wielu branż. Na uwagę zasługuje m.in. tworzywo, z którego powstają zbiorniki olejowe. Jest to materiał gwarantujący długą żywotność i optymalną odporność na działanie chemikaliów.

Zbiorniki przemysłowe

Klienci, którzy przywiązują wagę do praktycznych rozwiązań, będą także zadowoleni z prostej i szybkiej instalacji artykułów o pojemności 1000 i 2000 litrów. W naszym sklepie można także zakupić niezbędne do montażu akcesoria takie jak podstawowe przyłącza, a także zestawy rozszerzone. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem oraz kontaktu. Wspólnie z naszymi specjalistami zdołacie Państwo wybrać najlepszy system, dopasowany do konkretnych potrzeb. Można się z nami kontaktować telefonicznie bądź mailowo.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium