Sanilog

Każda branża ma specjalistyczne wymogi, które pozwalają na zachowanie norm bezpieczeństwa i umożliwiają dopuszczenie towarów do powszechnego użytku dla klientów. Nie inaczej jest w branży masarskiej oraz spożywczej, gdzie wyprodukowana żywność musi być przechowywana i transportowana w odpowiedni sposób zgodnie z przyjętymi procedurami. Do tych celów służą m.in. plastikowe pojemniki na mięso z pokrywką, których wysoka jakość została potwierdzona stosownymi atestami. Wspomniane produkty dostępne są właśnie w tej kategorii.

Plastikowe skrzynki na mięso oraz przetwory mięsne

Oferowane produkty zostały wykonane z polietylenu HDPE (czyli tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością), dzięki czemu charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a także uderzenia oraz pęknięcia. Są stabilne kształtowo, co oznacza, że mimo użytkowania zachowują swój pierwotny kształt. Ponadto wykazują wysoką odporność chemiczną. Plastikowe skrzynki na mięso powszechnie uważane są za produkty higieniczne. Dzięki gładkim powierzchniom są łatwe w czyszczeniu.

Pojemnik z HDPE idealne do przechowywania i transportu mięsa i wędlin

Każda skrzynka z pokrywą lub bez niej, wykonana ze wspomnianego tworzywa i mająca stosowny atest, nie wchodzi z reakcję z żywnością. Dzięki temu pojemniki na mięso E2 czy też E3 umożliwiają bezpieczne przechowywanie oraz transportowanie produktów bez konieczności stosowania żadnych dodatkowych osłon. Wiele modeli skrzynek pozwala na układanie ich w sposób pionowy, co ma niebagatelne znaczenie dla oszczędności przestrzeni podczas przewożenia czy też składowania.

Skrzynki do mięsa WERIT w różnych kolorach i rozmiarach

Główną część asortymentu znajdującego się w tej kategorii stanowią pojemniki plastikowe na mięso E2 i E3 marki WERIT, czyli cenionego i uznanego na rynku producenta tego typu rozwiązań. Prezentowane skrzynki pozwalają na stosowanie zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przysłonić je, kompatybilną do nich pokrywą. Do zaproponowania mamy pojemniki plastikowe o różnych rozmiarach oraz trzech kolorach: czerwonym, zielonym oraz niebieskim.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium