Sanilog

Wystrój łazienki jest dla wielu osób niezwykle istotny, gdyż wpływa na odbiór całego mieszkania czy też innych budynków - restauracji, hoteli lub obiektów użyteczności publicznej. Pomieszczenie to powinno prezentować się jednak nie tylko estetycznie pod względem wizualnym, lecz być przede wszystkim funkcjonalne. Dotyczy to zwłaszcza łazienek przeznaczonych do korzystania dla osób niepełnosprawnych, gdyż ze względu na ograniczenia w poruszaniu się muszą być one przystosowane do ich potrzeb. Z pomocą przychodzą różnego rodzaju podtynkowe stelaże (m.in. do WC, umywalek), za których pomocą w sposób praktyczny można ukryć instalacje sanitarne w ścianie. Są one najczęściej wykorzystywane w obiektach usługowych oraz budynkach użyteczności publicznej. Właśnie takie rozwiązania znajdziecie Państwo w naszym asortymencie.

Stelaż do WC dla niepełnosprawnych firmy JOMO to gwarancja jakości

Produkty, które mamy Państwu do zaoferowania, zostały stworzone przez niemieckie przedsiębiorstwo JOMO, które może pochwalić się ponad 100-letnią obecnością na rynku urządzeń sanitarnych. Jednym z najlepszych przykładów ich działalności jest podtynkowy stelaż WC dla niepełnosprawnych, występujący w naszej ofercie w wielu wariantach. Konstrukcje z serii JOMOTech to gwarancja bezpieczeństwa, gdyż potrafią one wytrzymać udźwig nawet do 400 kg. Produkty stanowiące asortyment w tej kategorii różnią się od siebie wysokością montażową, przez co mogą być lepiej dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz samej przestrzeni znajdującej się w łazience.

Stelaż do umywalki dla niepełnosprawnych

Choć najpopularniejszym rodzajem jest stelaż dla niepełnosprawnych do WC, to coraz częściej jest wykorzystywany również jego odpowiednik do umywalki. Mycie rąk jest bowiem niezwykle istotną czynnością pozwalającą na zachowanie higieny osobistej i odgrywa ważną rolę w kontekście dbania o komfort osób zmagających się z codziennymi trudnościami w poruszaniu się czy też innymi ograniczeniami natury fizycznej. Z tego też względu mogą wybierać Państwo spośród kilku produktów, które przeznaczone są do montażu do lekkiej zabudowy. Przy każdej znajdującej się w naszym asortymencie konstrukcji znajdą Państwo szczegółowe informacje, mogące pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium