Sanilog

Urządzając łazienkę w wymarzonym domu, należy pamiętać, że pomieszczenie to, mimo że zazwyczaj nie posiada dużego metrażu, składa się z wielu elementów. Każdy z nich ma nie tylko wpływ na otoczenie, ale też odmienną funkcjonalność. Jednym z rozwiązań, które od lat cieszy się niezmiennym zainteresowaniem jest podwieszana miska WC. To właśnie ona zajmuje bardzo mało miejsca i jest świetną alternatywą dla stojących kompaktów. Jak zatem wybrać odpowiedni stelaż podtynkowy do toalety? Sprawdź!

Stelaże podtynkowe JOMOTech

Element sterujący do pisuaru JOMO Element sterujący do pisuaru JOMO
Producent: Werit
Cena brutto: 486,00 zł
szt.
zobacz więcej
JOMOTech DESKA SATAYA/WOLNOOPADAJĄCA JOMOTech DESKA SATAYA/WOLNOOPADAJĄCA
Producent: Werit
Cena brutto: 390,00 zł 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
JOMOTech DESKA SENTIDO / SLIM / WOLNOOPADAJĄCA JOMOTech DESKA SENTIDO / SLIM / WOLNOOPADAJĄCA
Producent: Werit
Cena brutto: 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
JOMOTech DESKA SUNRISE / SLIM / WOLNOOPADAJĄCA JOMOTech DESKA SUNRISE / SLIM / WOLNOOPADAJĄCA
Producent: Werit
Cena brutto: 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
JOMOTech MUSZLA WISZĄCA WC SATAYA JOMOTech MUSZLA WISZĄCA WC SATAYA
Producent: Werit
Cena brutto: 999,00 zł 1 180,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
JOMOTech MUSZLA WISZĄCA WC SENTIDO BIAŁA / RIMLESS JOMOTech MUSZLA WISZĄCA WC SENTIDO BIAŁA / RIMLESS
Producent: Werit
Cena brutto: 1 180,00 zł
szt.
zobacz więcej
JOMOTech podkładki montaże dźwiękochłonne JOMOTech podkładki montaże dźwiękochłonne
Producent: Werit
Cena brutto: 34,00 zł
szt.
zobacz więcej
JOMOTech stelaż do bidetu H=1120 JOMOTech stelaż do bidetu H=1120
Producent: Werit
Cena brutto: 471,00 zł
szt.
zobacz więcej
JOMOTech stelaż do bidetu H=820 JOMOTech stelaż do bidetu H=820
Producent: Werit
Cena brutto: 555,00 zł
szt.
zobacz więcej

Czym jest stelaż podtynkowy?

Rewolucje dotyczące urządzania nowoczesnych łazienek już dawno za nami, bowiem od lat w każdym, polskim domu można spotkać toaletę wolnostojącą. Modele z wiszącymi łańcuszkami do spłukiwania można obecnie zobaczyć na bardzo starych filmach lub zdjęciach. Coraz rzadziej spotkać także można tak zwane dolnopłuki, czyli kompaktowe miski stojące i mocowane do podłogi, które są połączone z dużą, ceramiczną spłuczką.

Wraz z rozwojem technologii, na rynku pojawiły się stelaże podtynkowe, które szybko trafiły w gust Klientów. A jak wiadomo w łazience, każdy centymetr jest na wagę złota, dlatego technologia, umożliwiające podwieszenie toalety i schowanie nieestetycznych elementów montażowych sprawiła, że produkt ten odniósł ogromny sukces na rynku. Stelaże podtynkowe to rozwiązanie, które obecnie sprawdza się nie tylko w domach, ale także w miejscach użyteczności publicznej, między innymi w hotelach, barach czy restauracjach. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można te produkty od renomowanej firmy JOMO.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze stelaża podtynkowego?

Odpowiedni stelaż podtynkowy powinien być przede wszystkim bezawaryjny, dlatego warto wybierać opcję z podwójnym spłukiwaniem. Najbardziej ekonomiczne spłuczki mają pojemność od 2 do 3,5 litra. Warto przy wyborze zwrócić uwagę także na zbiornik, który powinien być jednolity, wykonany metodą rozdmuchu, przez co jest jeszcze bardziej szczelny. Dodatkowo należy podjąć decyzję co do widoczności przycisku, bowiem to warunkuje wybór stelaża podtynkowego pod kątem wysokości.

Dostępne w naszym asortymencie stelaże podtynkowe JOMO to dewiza solidności. Produkty dostępne są w różnych wariantach technicznych. Sprawdzają się idealnie do zabudowy lekkiej, do montażu przed ścianami masywnymi lub lekkimi, w ścianach z konstrukcji drewnianej czy szkieletowej. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, który dla Państwa przygotowaliśmy.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium