Sanilog
Opcje przeglądania
Dostępność

Powinny być praktyczne, bezpieczne i wpierać przedsiębiorców w osiąganiu biznesowych zamierzeń. Opakowania przemysłowe, o których mowa, to dla wielu firm ważny element całego łańcucha dystrybucji artykułów. Naszym klientom umożliwiamy zakup nowoczesnych i funkcjonalnych kanistrów plastikowych marki WERIT, które wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kanister na wodę pitną z atestem UN

Kanistry plastikowe z atestem UN do magazynowania oraz transportowania wody, alkoholu, a także innych cieczy czy produktów spożywczych to opakowania, które ułatwią sztaplowanie i przechowywanie. Produkty marki WERIT posiadają ponadto system umożliwiający precyzyjne dozowanie oraz gwarantujące całkowite opróżnienie. Tworzywo, z którego powstały opakowania, jest nieszkodliwe dla żywności oraz wody czy alkoholu. Atest UN, który posiadają artykuły WERIT, oznacza z kolei że wyroby można wykorzystać do transportu towarów niebezpiecznych.

Tworzywo, które wykorzystano do produkcji opakowań to High Density Polyethylen. Jest to rodzaj materiału o podwyższonej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia, który dodatkowo nie wchodzi w reakcje z kwasami, zasadami cy alkoholowi.

Plastikowy kanister na wodę pitną i alkohol

Produkty plastikowe WERIT z atestem UN do przechowywania i transportu wody pitnej czy alkoholu, które polecamy klientom, występują w wersji 20- i 25-litrowej, w bogatej szacie kolorystycznej oraz w różnych kategoriach wagowych. Dzięki temu mamy pewność, że proponowane opakowania przemysłowe spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i składania zamówień online. Jak zawsze, służymy pomocą i fachową poradą. Kontaktując się z nami otrzymają Państwo pełną informację o produktach oraz naszych rekomendacjach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium