Sanilog
Opcje przeglądania

Każdy z nas chce by łazienka w domu, została nie tylko estetycznie wykończona, ale również charakteryzowała się funkcjonalnością. Z pewnością taki efekt można uzyskać na wiele sposobów, lecz w ostatnim czasie największą popularnością cieszy się wykorzystanie stelaży podtynkowych. Tego typu konstrukcje w głównej mierze kojarzą się ze stabilnym utrzymywaniem wiszącej miski WC, ale należy zaznaczyć, że ich zastosowanie jest znacznie szersze. Istnieją bowiem warianty, które pozwolą przymocować umywalkę bezpośrednio do ściany. Właśnie takie produkty znalazły się w naszym bogatym asortymencie.

Stelaż pod umywalkę to więcej przestrzeni w Państwa łazience

Wiele osób podczas urządzania łazienki wybiera umywalki w komplecie ze szafką lub też modele montowane na blacie. Oczywiście, są to popularne rozwiązania, lecz zwłaszcza w przypadku niewielkich pomieszczeń także stosunkowo mało funkcjonalne. Wymagają bowiem większej przestrzeni, a ponadto stanowią kolejny obiekt do regularnego sprzątania. Z wymienionych względów wspaniałą alternatywą dla nich jest podtynkowy stelaż do umywalki, który umożliwi swobodną aranżację łazienki dostosowaną do własnych potrzeb oraz oczekiwań. Dotyczy to nawet najmniejszych pomieszczeń, gdyż opisywane rozwiązanie, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest do lekkiej zabudowy i montowania przed ścianami masywnymi. W żadnym wypadku nie zabiera więc cennej przestrzeni.

Stelaż umywalki można zamontować nie tylko w domowej łazience

Konstrukcja ta bowiem znajduje również zastosowanie coraz częściej w miejscach użyteczności publicznej m.in. urzędach, restauracjach czy też hotelach. Dzięki niej możliwe jest zaaranżowanie łazienki w dowolnym stylu w sposób harmonijny oraz niezwykle estetyczny. Poza tym rozwiązanie tego typu sprawdza się w wymienionych obiektach z jeszcze jednej bardzo ważnej przyczyny – jest po prostu znacznie łatwiejsze w utrzymaniu czystości. W naszym asortymencie znajdą Państwo stelaże podtynkowe marki JOMOTech, które słyną z wytrzymałości, funkcjonalności oraz solidności wykonania, przez co są doceniane przez wielu klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami dostępnymi przy każdym z produktów.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium