Sanilog

Choć w głównej mierze to rozwiązanie kojarzy się z toaletami w miejscach publicznych, to podobnie jak w przypadku bidetów, coraz częściej można spotkać je w polskich domach. Pisuary, bo o tym rozwiązaniu mowa, to urządzenia sanitarne, które doskonale sprawdzają się zwłaszcza w budynkach, gdzie na co dzień pracuje lub żyje wielu mężczyzn. Zapewniają one możliwość komfortowego oddawania moczu na stojąco. Najchętniej wybieranymi modelami opisywanych urządzeń sanitarnych są warianty na stelażu, gdyż są nie tylko gwarancją estetycznego wyglądu, ale też pomagają w lepszym zagospodarowaniu przestrzeni. Właśnie tego typu produkty znajdą Państwo w naszym asortymencie.  

Zalety stelażu do pisuaru 

Niewątpliwie do grona wielu atutów opisywanych konstrukcji należy zaliczyć w głównej mierze jego walory wizualne. Podtynkowe stelaże do pisuaru pozwalają bowiem na ukrycie elementów montażowych w ścianie, co sprawia, że widoczne dla oka są wyłącznie ceramika oraz przyciski. Bezpośrednio wiąże się to z jeszcze jedną kwestią, a mianowicie mniejszą powierzchnią do sprzątania i czyszczenia. Ponadto warto w kontekście zalet tego rozwiązania wymienić również możliwość znacznie bardziej efektywnego zagospodarowania przestrzeni w łazience. Podtynkowe stelaże do pisuaru zabierają bowiem stosunkowo niewiele miejsca, co sprawia, że w pomieszczeniu możemy umieścić inne urządzenia sanitarne. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z nich do stworzenia osobnej toalety dla mężczyzn. 

Różne warianty stelaży do pisuaru 

To, co jest niezwykle istotne w kontekście wyboru tego typu konstrukcji, to różnorodność wariantów. W naszym asortymencie znalazły się m.in. modele stelaży do pisuaru ze sterowaniem manualnym i sensorowym, a także bez systemu podtynkowego. Ponadto wśród prezentowanych propozycji na wyróżnienie zasługują również warianty konstrukcji z systemem bezwodnym czy też ukrytym sterowaniem. Wszystkie dostępne w ofercie produkty zostały stworzone przez uznaną na rynku markę JOMOTech. Opisywane stelaże do pisuaru sprawdzą się zarówno w publicznych łazienkach, jak i gospodarstwach domowych. 

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium