Sanilog

Coraz częściej w nowoczesnych budynkach możemy spotkać się z różnymi rodzajami odwodnienia liniowego, które powoli zastępuje tradycyjne brodziki. Jest to bowiem dyskretne rozwiązanie mające ogromną liczbę zalet. Na pierwszym miejscu należy wymienić wysokie walory estetyczne oraz dużą funkcjonalność, dzięki czemu mamy wiele możliwości zaaranżowania przestrzennego. Poza tym wiele osób wybiera to rozwiązanie ze względu na bezpieczeństwo, gdyż odwodnienia liniowe nie posiadają progów oraz innych barier architektonicznych, które mogłyby stanowić dużą przeszkodę dla kąpieli osób niepełnosprawnych, starszych, a także dzieci. Na rynku istnieje wiele rodzajów tego typu systemów, a jedną z najpopularniejszych grup stanowią odpływy przyścienne.

Odpływ przyścienny to prawdziwa wygoda użytkowania

Nie tylko kwestie bezpieczeństwa oraz walory wizualne sprawiają, że odpływ przyścienny jest bardzo popularnym rozwiązaniem. Decyduje o tym również kwestia komfortu oraz praktyczności. W porównaniu do choćby brodzików ten rodzaj systemu jest łatwy do czyszczenia, co ma dla wielu osób niebagatelne znaczenie. Brak trudnych do umycia zakamarków jest więc w tym przypadku dodatkowym plusem.

Odpływy przyścienne Jomo to produkty stworzone po to, by sprostać wszystkim wymaganiom!

Jeżeli potrzebujesz nowoczesnego i w pełni funkcjonalnego systemu, to odpływy przyścienne Jomo, które znalazły się w naszym asortymencie, zdecydowanie zaspokoją Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Proponujemy zwłaszcza pakiet Exclusive Wall, którego elementy montażowe znajdują się w ścianie. Choć poszczególne komponenty montowane są najczęściej na wysokości 50 mm, istnieje również możliwość ich swobodnej regulacji. Podstawowy wariant pakietu Exclusive Wall składa się oprócz przyściennego odpływu liniowego także z maskownicy wykonanej ze stali nierdzewnej oraz maty uszczelniającej. Produkty dostępne są w trzech standardowych wymiarach: 650, 750 i 850 mm. Przewidujemy jednak możliwość indywidualnego wykonania według potrzeb klienta.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium