Sanilog

W niektórych branżach wymagane jest zastosowanie specjalistycznych rozwiązań, które umożliwiają bezproblemowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa, a także zapewniają bezpieczne korzystanie z dostępnych zasobów. Opakowania transportowe wielokrotnego użytku (kontenery na kółkach) to jedne z takich właśnie rozwiązań. Są bowiem doskonałym wyborem w przypadku firm prowadzących działalność w przemyśle mięsnym lub spożywczym. Jeżeli potrzebują Państwo trwałych oraz wytrzymałych pojemników na żywność lub sprawdzających się do przewożenia innego rodzaju towarów, to w naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania uznanego na rynku producenta – firmy Werit.

Kontenery na kółkach lub nóżkach - zalety

Przede wszystkim oferowane opakowania transportowe wielokrotnego użytku sprawdzają się doskonale podczas przechowywania lub przewożenia ciężkich ładunków. Ich konstrukcja została wykonana z wytrzymałego oraz trwałego tworzywa HDPE. Jest to materiał odporny na zarysowanie, wgniecenia czy też występowanie zjawiska korozji. Ponadto konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, by maksymalnie ułatwić utrzymanie jej w należytej czystości (zasługa gładkich, zaokrąglonych ścianek wewnętrznych). Ponadto każdy kontener na nóżkach lub kółkach dostępny w asortymencie, został przystosowany do wózków widłowych, co ułatwia ich transportowanie. Warto również zaznaczyć, że prezentowane opakowania są w 100 % przeznaczone do recyklingu.

Kontener na żywność - zastosowanie

W związku z tym, że każdy nasz kontener na żywność spełnia wszystkie powszechnie obowiązujące normy i posiada stosowne certyfikaty – jak sama nazwa wskazuje, został dopuszczony do kontaktu z żywnością. Z tego też względu sprawdzi się doskonale do użytkowania w przemyśle mięsnym. Ponadto może być wykorzystywany jako pojemniki do przechowywania żywności, transportu przypraw, dodatków, a także wielu innych towarów. Kontenery na żywność dostępne są w naszym asortymencie w kilku rozmiarach, dzięki czemu dopasują Państwo opakowania transportowe wielokrotnego użytku do własnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną produktów stworzonych przez firmę Werit.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium