Sanilog

W niektórych branżach wymagane jest zastosowanie specjalistycznych rozwiązań, które umożliwiają bezproblemowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa, a także zapewniają bezpieczne korzystanie z dostępnych zasobów. Opakowania transportowe wielokrotnego użytku (kontenery na kółkach) to jedne z takich właśnie rozwiązań. Są bowiem doskonałym wyborem w przypadku firm prowadzących działalność w przemyśle mięsnym lub spożywczym. Jeżeli potrzebują Państwo trwałych oraz wytrzymałych pojemników na żywność lub sprawdzających się do przewożenia innego rodzaju towarów, to w naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania uznanego na rynku producenta – firmy Werit.

Kontenery na kółkach lub nóżkach - zalety

Przede wszystkim oferowane opakowania transportowe wielokrotnego użytku sprawdzają się doskonale podczas przechowywania lub przewożenia ciężkich ładunków. Ich konstrukcja została wykonana z wytrzymałego oraz trwałego tworzywa HDPE. Jest to materiał odporny na zarysowanie, wgniecenia czy też występowanie zjawiska korozji. Ponadto konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, by maksymalnie ułatwić utrzymanie jej w należytej czystości (zasługa gładkich, zaokrąglonych ścianek wewnętrznych). Ponadto każdy kontener na nóżkach lub kółkach dostępny w asortymencie, został przystosowany do wózków widłowych, co ułatwia ich transportowanie. Warto również zaznaczyć, że prezentowane opakowania są w 100 % przeznaczone do recyklingu.

Kontener na żywność - zastosowanie

W związku z tym, że każdy nasz kontener na żywność spełnia wszystkie powszechnie obowiązujące normy i posiada stosowne certyfikaty – jak sama nazwa wskazuje, został dopuszczony do kontaktu z żywnością. Z tego też względu sprawdzi się doskonale do użytkowania w przemyśle mięsnym. Ponadto może być wykorzystywany jako pojemniki do przechowywania żywności, transportu przypraw, dodatków, a także wielu innych towarów. Kontenery na żywność dostępne są w naszym asortymencie w kilku rozmiarach, dzięki czemu dopasują Państwo opakowania transportowe wielokrotnego użytku do własnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną produktów stworzonych przez firmę Werit.

Kontener na kółkach 140 l biały 80x60x55 cm Kontener na kółkach 140 l biały 80x60x55 cm
Producent: Werit
Cena brutto: 501,42 zł
szt.
zobacz więcej
Kontener Werit biały 80x60x40,5cm Kontener Werit biały 80x60x40,5cm
Producent: Werit
Cena brutto: 336,90 zł
szt.
zobacz więcej
Kontener z nóżkami 360l Kontener z nóżkami 360l
Producent: Werit
Cena brutto: 1 705,84 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kontener z nóżkami biały 80 x 60 x 51 cm Kontener z nóżkami biały 80 x 60 x 51 cm
Producent: Werit
Cena brutto: 362,34 zł
szt.
zobacz więcej
Wózek rolkowy do kontenera 360l Wózek rolkowy do kontenera 360l
Producent: Werit
Cena brutto: 1 060,64 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium