Sanilog

Z całą pewnością łazienka należy do najważniejszych pomieszczeń w całym domu. Jeżeli więc marzą Państwo o jej estetycznym wystroju, warte rozważenia jest umieszczenie stelażu WC w ścianie. Rozwiązanie to wciąż zyskuje na popularności zwłaszcza w nowocześnie aranżowanych wnętrzach. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, skoro niesie ono za sobą wiele korzyści. Obecnie panujące trendy wyznaczają bowiem nowy kierunek, w którym większość elementów montażowych m.in. kolanka czy przyłącza, a także wszelkie mechanizmy stają się niewidoczne. Z tego też względu stelaż toalety idealnie wpisuje się w tę koncepcję i jest tak chętnie wybierany przez użytkowników chcących wyremontować lub zaprojektować swoją łazienkę od podstaw.

JOMOTech stelaż do WC H=1120 JOMOTech stelaż do WC H=1120
Producent: Werit
Cena brutto: 790,00 zł
szt.
zobacz więcej
JOMOTech stelaż WC H=1120 + wspornik JOMOTech stelaż WC H=1120 + wspornik
Producent: Werit
Cena brutto: 761,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Stelaż do WC to nowoczesne rozwiązanie, które zapewni wygodę oraz komfort

Niezwykle często z tego typu konstrukcjami spotkać się można w budynkach użyteczności publicznej lub hotelach. Dzieje się tak ze względu na wcześniej wspomnianą estetykę tego rozwiązania. Niemniej, to nie jedyna jego zaleta. Dzięki ograniczeniu ilości widocznych elementów toalety sprzątanie łazienki staje się znacznie prostsze, a ilość miejsc, w których gromadzą się zabrudzenia oraz kurz jest znacznie mniejsza. Ponadto klasyczny zestaw zawiera już większość elementów, dzięki którym możliwe będzie przymocowanie konstrukcji do ściany, co jest niewątpliwie sporą oszczędnością czasu.

Stelaż do toalety przeznaczony do lekkiej zabudowy

W naszym asortymencie znalazły się produkty przeznaczone do lekkiej zabudowy, które należy zamontować przed ścianami masywnymi lub w ścianach o konstrukcji drewnianej lub szkieletowej. Przygotowaliśmy wiele modeli stelaży firmy JOMOTech, dzięki którym lepiej dopasują je Państwo do własnych potrzeb oraz oczekiwań. Różnią się one nie tylko wysokością montażową, ale również parametrami technicznymi czy też dodatkowymi funkcjami. Na stanie posiadamy warianty z przeznaczeniem do ceramiki dziecięcej lub misek stojących. Nasze propozycje sprawdzą się w każdym rodzaju łazienki, nawet takich o niewielkich rozmiarach.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium