Sanilog
Opcje przeglądania

Trudno bez nich wyobrazić sobie składowanie i przewożenie jakichkolwiek towarów. Niezastąpione na magazynach oraz w branży transportowej. Palety higieniczne (H1) są to produkty dopuszczone do kontaktu z żywnością, dlatego też znajdują w głównej mierze zastosowanie w przemyśle spożywczym. Można na nich przechowywać m.in. warzywa czy też owoce. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością, gdyż standardem jest, że pozwalają one na udźwig 1250 kg, a niektóre modele, dzięki unikalnej konstrukcji, mają nośność nawet do 5 ton. W tej kategorii znalazły się palety plastikowe o wymiarach 1200x800 firmy Werit, które cieszą się dużym uznaniem wśród wielu klientów.

Zalety palet higienicznych

Duża wytrzymałość oraz trwałość opisywanych produktów są możliwe dzięki wykonaniu ich z wysokiej jakości plastiku HDPE, czyli polietylenu. Materiał ten dodatkowo odporny jest na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych m.in. działanie temperatury w zakresie od –40 do 70 stopni Celsjusza. Ma to szczególne znaczenie, gdy towar składowany jest w chłodniach lub na zewnątrz. Nie zmieni kształtu pod wpływem gorąca oraz zimna. Dzięki kantom blokującym paleta H1 nie przesuwa się ani nie ześlizguje i znajduje się w planowanym miejscu. Ponadto tego typu produkty są łatwe w czyszczeniu, co stanowi ich dodatkowy atut. Można je umyć za pomocą powszechnie dostępnych środków i ponownie użytkować zgodnie z przeznaczeniem.

Paleta H1 w ofercie Sanilog

Każda znajdująca się w naszym asortymencie paleta plastikowa 1200x800 stanowi wspaniałą alternatywę dla ciężkich drewnianych odpowiedników. Waży ona zaledwie 18 kg, co w przypadku ładunków transportowanych samolotem lub drogą morską zmniejszy znacznie koszty z tym związane. Ponadto użytkowanie palet H1 o wymiarach 1200x800 to znakomite rozwiązanie dla automatycznych systemów magazynowych i logistycznych. Bez problemu można je również przewozić za pomocą wózków widłowych. Jak już wspomnieliśmy, sprawdzą się one doskonale w przemyśle spożywczym, lecz nie tylko. Znajdują one zastosowanie także m.in. w branży farmaceutycznej.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium