Sanilog
Opcje przeglądania

Myśląc o stelażach podtynkowych, bardzo często przed oczami pojawia się widok zamontowanych w ten sposób umywalek oraz muszli do WC. Warto jednak zaznaczyć, że w ostatnim czasie w naszym kraju na popularności zyskiwać zaczęły inne urządzenia sanitarne, a mianowicie bidety. Wspomniany sposób montażu tyczy się również ich. Rozwiązanie to bowiem przynosi wiele zalet, a każda osoba chcąca cieszyć się z przestronności oraz praktyczności w swojej łazience powinna zdecydowanie rozważyć tę opcję.

Podtynkowy stelaż do bidetu, czyli jeszcze większa funkcjonalność 

Pralka, umywalka, muszla WC czy też kabina prysznicowa – liczba urządzeń sanitarnych i elektrycznych w łazience sprawia, że nawet największa przestrzeń może okazać się niewystarczająca do ich pomieszczenia. Z tego też względu warto zadbać o rozwiązanie, które przyczyni się do jak najlepszego zagospodarowania miejsca. Podtynkowy stelaż do bidetu oraz innych urządzeń sanitarnych to konstrukcja, która nie tylko wpłynie na walory estetyczne łazienki, ale przede wszystkim zapewni komfort użytkowania oraz niezbędną funkcjonalność. Jest to możliwe dzięki zabudowaniu jej w ścianie, co sprawia, że staje się ona niewidoczna. W związku z tym należy wybrać podtynkowy stelaż do bidetu, który charakteryzować się będzie wytrzymałością oraz solidnością wykonania. Takie właśnie modele znajdziecie Państwo w naszym asortymencie. 

Stelaże do bidetu mogą zostać dostosowane do własnych potrzeb 

Niewątpliwie największą zaletą korzystania z bidetów jest możliwość odświeżenia się po odbytej potrzebie fizjologicznej. Jest to więc znakomite rozwiązanie dla osób, dla których higiena osobista jest niezwykle istotna. Dokonując zakupu stelaża podtynkowego do opisywanego urządzenia sanitarnego, warto wziąć pod uwagę nie tylko cenę, ale także wysokość montażową czy też inne parametry techniczne. Pozwoli to na dopasowanie konstrukcji do własnych, indywidualnych potrzeb. Właśnie dlatego w ofercie, którą dla Państwa przygotowaliśmy, znalazły się modele różniące się od siebie wysokością montażową, a także m.in. szerokością ramy. W asortymencie posiadamy uznanej na rynku marki JOMOTech. 

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium