Sanilog

Odpowiedni poziom komfortu powinien być zapewniony w każdych warunkach niezależnie od tego, czy przebywają Państwo w przestrzeni publicznej, czy też we własnym domu. By jednak móc o nim mówić należy stosować rozwiązania, które się przyczynią do jego zapewnienia. Dotyczy to m.in. korzystania z pomieszczeń o szczególnym znaczeniu dla człowieka. Z całą pewnością do tego grona zaliczają się łazienka lub toaleta. Wyposażenie tych pomieszczeń sanitarnych musi prezentować odpowiednią wartość stylistyczną, a jednocześnie zapewniać maksimum funkcjonalności. Jeżeli więc szukają Państwo praktycznych i estetycznych elementów do wnętrza, to każdy znajdujący się w tej kategorii przycisk spłukujący do pisuaru będzie doskonałym wyborem.

Przyciski do pisuaru do zastosowania w domach prywatnych

Opisywane elementy wyposażenia możemy podzielić zasadniczo na dwie grupy: manualne oraz elektroniczne. Pierwszy z wymienionych wariantów w głównej mierze znajduje zastosowanie w domach prywatnych ze względu na kilka aspektów. Przede wszystkim należy wspomnieć o znakomitym stosunku ceny do funkcjonalności. Manualny przycisk do pisuaru wykorzystywany jest na ogół w budynkach mieszkalnych z uwagi na mniejszą liczbę osób użytkujących łazienkę lub toaletę, co niesie za sobą mniejsze ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii. Oczywiście znajdują się również antybakteryjne płyty, których również nie mogło zabraknąć w naszym asortymencie. Do zaoferowania mamy wiele modeli produktów w różnych wersjach kolorystycznych.

Elektroniczne przyciski do pisuaru

Z łazienek oraz toalet znajdujących się w przestrzeniach publicznych codziennie korzysta mnóstwo osób. Z tego też względu rośnie ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się bakterii oraz wirusów w pomieszczeniach sanitarnych. Warto więc stosować rozwiązania, które mogą przyczynić się do ogólnego wzrostu poziomu higieny osobistej. Jednym właśnie z takich rozwiązań jest umieszczenie w męskich łazienkach lub toaletach elektronicznych przycisków do pisuarów. Są one wyposażone w podczerwień, dzięki czemu spłukiwanie po zaspokojeniu potrzeby fizjologicznej przebiega w sposób bezdotykowy. Elektroniczne przyciski do pisuarów mogą być również stosowane w domach prywatnych.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium